Autotrailer huren Oudenaarde | Vanaf €65 per dag | ACR

Autotrailer huren in Oudenaarde vanaf €65 per dag

Een auto vervoeren? Bij ACR Autoverhuur huur je een kippende autotrailer met manuele winch of een lage autotrailer met automatische winch.

Bel 0474 07 51 76
✓ €65 per dag
✓ €175 per weekend
✓ €400 per week
✓ €750 per maand

Twee autotrailers voor voertuigtransport

Kies de trailer die het best past bij het voertuig dat je wilt vervoeren.

Kipper met manuele winch

Afmetingen laadvlak: 4,00 m × 1,95 m.

  • Kippend laadplatform
  • Manuele winch
  • Geschikt voor het vervoeren van auto's
  • Waarborg: €250

Lage autotrailer met automatische winch

Afmetingen laadvlak: 5,00 m × 1,98 m.

  • Extra laag laadplatform
  • Automatische winch
  • Ruim laadvlak voor voertuigtransport
  • Waarborg: €250

Prijzen autotrailer huren

Dezelfde duidelijke tarieven voor de autotrailers, volgens beschikbaarheid.

1 dag€65
Weekend€175
1 week€400
1 maand€750
Waarborg: €250. Bel vooraf om te controleren welke autotrailer beschikbaar is.

Kippende autotrailer met manuele winch

Laadvlak 4,00 × 1,95 meter. Hieronder zie je de trailer zelf en een voorbeeld met voertuig erop.

Lage autotrailer met automatische winch

Laadvlak 5,00 × 1,98 meter met automatische winch.

Autotrailer huren in één oogopslag

Dag€65
Weekend€175
Week€400
Maand€750
Waarborg€250
Kipper4 × 1,95 m
Lage trailer5 × 1,98 m
LocatieOudenaarde

Veelgestelde vragen over autotrailer verhuur

Wat kost een autotrailer huren?

De prijs is €65 per dag, €175 per weekend, €400 per week en €750 per maand.

Hoe hoog is de waarborg?

De waarborg bedraagt €250.

Welke autotrailers zijn beschikbaar?

ACR Autoverhuur heeft een kippende autotrailer van 4,00 × 1,95 meter met manuele winch en een lage autotrailer van 5,00 × 1,98 meter met automatische winch, volgens beschikbaarheid.

Waar haal ik de autotrailer op?

Ophalen en terugbrengen gebeurt volgens afspraak bij ACR Autoverhuur in Oudenaarde.

Hoe reserveer ik?

Bel 0474 07 51 76 om de actuele beschikbaarheid te controleren.

Door een autotrailer te reserveren en/of het huurcontract te ondertekenen, verklaart de huurder akkoord te gaan met de algemene voorwaarden.

Autotrailer nodig?

Bel ACR Autoverhuur en controleer welke trailer beschikbaar is.

Bel 0474 07 51 76
WhatsApp Bel ons Facebook